köpa DS90LV017M/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Typ: | Driver |
| Leverantörs Device Package: | 8-SOIC |
| Serier: | - |
| Protokoll: | LVDS |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andra namn: | *DS90LV017M *DS90LV017M/NOPB DS90LV017M DS90LV017M-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal drivrutiner / mottagare: | 1/0 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | DS90LV017M/NOPB |
| Utvidgad beskrivning: | 1/0 Driver LVDS 8-SOIC |
| Duplex: | - |
| Beskrivning: | IC DRIVER SINGLE HS DIFF 8-SOIC |
| Datahastighet: | 155Mbps |
| Email: | [email protected] |