köpa DS92LV1023TMSA med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 28-SSOP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Utmatningstyp: | LVDS |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Antal ingångar: | 10 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | DS92LV1023TMSA |
| Inmatningstyp: | LVCMOS, LVTTL |
| Fungera: | Serializer |
| Utvidgad beskrivning: | 660Mbps Serializer 10 Input 1 Output 28-SSOP |
| Beskrivning: | IC SERIALIZER 10-BIT 28-SSOP |
| Datahastighet: | 660Mbps |
| Email: | [email protected] |