köpa ECK-D3D392KBP med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Tolerans: | ±10% |
| Tjocklek (Max): | - |
| Temperaturkoefficient: | Y5P (B) |
| Storlek / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serier: | KBP |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Disc |
| Andra namn: | ECKD3D392KBP P4493A |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | ECK-D3D392KBP |
| Lead Style: | Straight |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Funktioner: | High Voltage |
| Felaktighet: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 3900pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc |
| Beskrivning: | CAP CER 3900PF 2KV Y5P RADIAL |
| Kapacitans: | 3900pF |
| tillämpningar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |