köpa F20J1K5E med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoefficient: | ±260ppm/°C |
| Storlek / Dimension: | 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm) |
| Serier: | Stackohm® 250 |
| Motstånd (ohm): | 1.5k |
| Power (Watts): | 20W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial, Flat Oval |
| Andra namn: | OHF20J1K5E OHF20J1K5E-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Monteringsfunktion: | Flange Braces, Right Angle |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | F20J1K5E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.375" (9.53mm) |
| Funktioner: | - |
| Felaktighet: | - |
| Beskrivning: | RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 20W |