F30J750E
F30J750E
Artikelnummer:
F30J750E
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 750 OHM 5% 30W
Datablad:
F30J750E.pdf
Introduktion
köpa F30J750E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±260ppm/°C
Storlek / Dimension:1.250" L x 1.000" W (31.75mm x 25.40mm)
Serier:Stackohm® 250
Motstånd (ohm):750
Power (Watts):30W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Flat Oval
Andra namn:Q4161620
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Monteringsfunktion:Flange Braces, Right Angle
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:F30J750E
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):0.563" (14.29mm)
Funktioner:-
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 750 OHM 5% 30W