köpa FWH-900A med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | - |
| Storlek / Dimension: | - |
| Serier: | FWH |
| Respons tid: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Bolt Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | FWH-900A |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CARTRIDGE 900A CYLINDRICAL |
| Nuvarande omdöme: | 900A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 200kA AC, 50kA DC |
| godkännanden: | CE, CSA, UR |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |