köpa HC2-H-AC24V med BYCHPS
Köp med garanti
| Slå på spänning (max): | 19.2 VAC |
|---|---|
| Stäng av spänning (Min): | 7.2 VAC |
| Avslutningsstil: | Plug In |
| Kopplingsspänning: | 250VAC - Max |
| Serier: | HC |
| Frigöringstid: | 10ms |
| Relä typ: | General Purpose |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 255-1911 HC2-H-AC24V-ND |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 70°C |
| Använd tid: | 10ms |
| Monteringstyp: | Socketable |
| Tillverkarens varunummer: | HC2-H-AC24V |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable |
| Beskrivning: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V |
| Kontaktvärdering (Aktuell): | 7A |
| Kontaktmaterial: | Silver Alloy |
| Kontaktformulär: | DPDT (2 Form C) |
| Spolspänning: | 24VAC |
| Spol typ: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Spolkraft: | 1.2 VA |
| Spolström: | 50mA |