köpa HDC100D120H med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Last: | 7 ~ 72 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 4.5 ~ 32VDC |
| Avslutningsstil: | Stud |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Serier: | HDC |
| Relä typ: | Contactor |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Hockey Puck |
| Utmatningstyp: | DC |
| On-State Resistance (Max): | 4.3 mOhm |
| Monteringstyp: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 3 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | HDC100D120H |
| Ladda ström: | 120A |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Beskrivning: | RELAY SSR CONTACTOR DC 120A |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |