köpa HHX-B med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning: | 32V |
|---|---|
| Avslutningsstil: | Wire Leads |
| Serier: | HHX |
| Andra namn: | HHXB |
| Orientering: | - |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Free Hanging In Line |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | HHX-B |
| Fusehållare Typ: | Holder |
| Säkringstyp: | Blade |
| Säkringsstorlek: | 1.14" L x 0.35" W x 1.35" H (29.2mm x 8.9mm x 34.3mm) |
| För användning med / relaterade produkter: | MAXI® ATC, MAXI® ATO |
| Utvidgad beskrivning: | Fuse Holder 48A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line |
| Beskrivning: | FUSE HLDR BLADE 32V 48A IN LINE |
| Nuvarande omdöme: | 48A |
| Kontaktmaterial: | - |
| Kontakt Slutför: | - |
| Email: | [email protected] |