köpa HIP2121FRTAZ med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 8 V ~ 14 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 10-TDFN (4x4) |
| Serier: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 10ns, 10ns |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 10-WDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal drivrutiner: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens varunummer: | HIP2121FRTAZ |
| Logisk spänning - VIL, VIH: | 1.4V, 2.2V |
| Inmatningstyp: | Inverting |
| Högsidans spänning - Max (Bootstrap): | 114V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Utvidgad beskrivning: | Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 10-TDFN (4x4) |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivning: | IC HALF BRIDGE FET DRIVER 10TDFN |
| Aktuell - Peak Output (Källa, Sink): | 2A, 2A |
| Kanaltyp: | Synchronous |
| Email: | [email protected] |