köpa HVR250P145RBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Max: | 60V (250V Int) |
|---|---|
| Typ: | Polymeric |
| Tid till resa: | 1s |
| Tjocklek (Max): | - |
| Storlek / Dimension: | 0.268" Dia x 0.201" W (6.80mm x 5.10mm) |
| Serier: | POLY-FUSE®, HVR250 |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 6 Ohm |
| Motstånd - Initial (Ri) (Min): | 4.5 Ohm |
| Motstånd - 25 ° C (Typ): | - |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Tape & Box (TB) |
| Förpackning / fall: | Radial, Disc |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | HVR250P145RBF |
| Spridning av bly: | 0.217" (5.50mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Utvidgad beskrivning: | PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivning: | FUSE RESETTABLE 145MA 60V RADIAL |
| Nuvarande - Resan (It): | 290mA |
| Nuvarande - Max: | 3A |
| Nuvarande - Håll (Ih) (Max): | 145mA |
| godkännanden: | - |
| Email: | [email protected] |