köpa HVW-2 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | - |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 1200V (1.2kV) |
| Storlek / Dimension: | 0.410" Dia x 2.250" L (10.41mm x 57.15mm) |
| Serier: | HV |
| Respons tid: | Fast |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Cartridge, Non-Standard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Holder |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens normala ledtid: | 5 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | HVW-2 |
| Säkringstyp: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivning: | FUSE CRTRDGE 2A 1.2KVAC NON STD |
| Nuvarande omdöme: | 2A |
| Klass: | - |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | - |
| godkännanden: | - |
| tillämpningar: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |