köpa IXRFD631 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 8 V ~ 18 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | - |
| Serier: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 4ns, 4ns |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal drivrutiner: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | IXRFD631 |
| Logisk spänning - VIL, VIH: | 0.8V, 3.5V |
| Inmatningstyp: | Inverting |
| Gate Type: | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Utvidgad beskrivning: | Low-Side Gate Driver IC Inverting |
| Driven konfiguration: | Low-Side |
| Beskrivning: | IC MOSFET DVR RF 30A LOW DCB |
| Aktuell - Peak Output (Källa, Sink): | 30A, 30A |
| Kanaltyp: | Single |
| Email: | [email protected] |