köpa JAN1N5618US med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om: | 1.3V @ 3A |
|---|---|
| Spänning - DC-omvänd (Vr) (Max): | 600V |
| Leverantörs Device Package: | D-5A |
| Fart: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serier: | Military, MIL-PRF-19500/429 |
| Omvänd återställningstid (trr): | 2µs |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | SQ-MELF, A |
| Andra namn: | 1086-2109 1086-2109-MIL |
| Driftstemperatur - korsning: | -65°C ~ 200°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | JAN1N5618US |
| Utvidgad beskrivning: | Diode Standard 600V 1A Surface Mount D-5A |
| Diodtyp: | Standard |
| Beskrivning: | DIODE GEN PURP 600V 1A D5A |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr: | 500nA @ 600V |
| Nuvarande - Genomsnittlig Rectified (Io): | 1A |
| Kapacitans @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |