L12J120E
Artikelnummer:
L12J120E
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 120 OHM 5% 12W
Datablad:
L12J120E.pdf
Introduktion
köpa L12J120E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±260ppm/°C
Storlek / Dimension:0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm)
Serier:270
Motstånd (ohm):120
Power (Watts):12W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Tubular
Andra namn:OHL12J120E
OHL12J120E-ND
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Monteringsfunktion:Brackets (not included)
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:L12J120E
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:Flame Retardant Coating, Safety
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 120 OHM 5% 12W