L12J12RE
Artikelnummer:
L12J12RE
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 12 OHM 5% 12W
Datablad:
L12J12RE.pdf
Introduktion
köpa L12J12RE med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±400ppm/°C
Storlek / Dimension:0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm)
Serier:270
Motstånd (ohm):12
Power (Watts):12W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Tubular
Andra namn:OHL12J12RE
OHL12J12RE-ND
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Monteringsfunktion:Brackets (not included)
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:L12J12RE
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:Flame Retardant Coating, Safety
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 12 OHM 5% 12W