L12J1K2E
Artikelnummer:
L12J1K2E
Beskrivning:
RES CHAS MNT 1.2K OHM 5% 12W
Datablad:
L12J1K2E.pdf
Introduktion
köpa L12J1K2E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±260ppm/°C
Storlek / Dimension:0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm)
Serier:270
Motstånd (ohm):1.2k
Power (Watts):12W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Tubular
Andra namn:OHL12J1K2E
OHL12J1K2E-ND
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:L12J1K2E
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 1.2K OHM 5% 12W