L175J10KE
Artikelnummer:
L175J10KE
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 10K OHM 5% 175W
Datablad:
L175J10KE.pdf
Introduktion
köpa L175J10KE med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±260ppm/°C
Storlek / Dimension:1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm)
Serier:270
Motstånd (ohm):10k
Power (Watts):175W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Tubular
Andra namn:OHL175J10KE
OHL175J10KE-ND
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Monteringsfunktion:Brackets (not included)
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:L175J10KE
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:Flame Retardant Coating, Safety
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 10K OHM 5% 175W