L225J100KE
L225J100KE
Artikelnummer:
L225J100KE
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 100K OHM 5% 225W
Datablad:
L225J100KE.pdf
Introduktion
köpa L225J100KE med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±260ppm/°C
Storlek / Dimension:1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm)
Serier:270
Motstånd (ohm):100k
Power (Watts):225W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Tubular
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Monteringsfunktion:Brackets (not included)
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:L225J100KE
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:Flame Retardant Coating, Safety
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 100K OHM 5% 225W