L50J250E
L50J250E
Artikelnummer:
L50J250E
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES CHAS MNT 250 OHM 5% 50W
Datablad:
L50J250E.pdf
Introduktion
köpa L50J250E med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±5%
Temperaturkoefficient:±260ppm/°C
Storlek / Dimension:0.563" Dia x 4.000" L (14.30mm x 101.60mm)
Serier:270
Motstånd (ohm):250
Power (Watts):50W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial, Tubular
Driftstemperatur:-55°C ~ 350°C
Monteringsfunktion:Brackets (not included)
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:L50J250E
Lead Style:Solder Lugs
Höjd - Sittande (Max):-
Funktioner:Flame Retardant Coating, Safety
Felaktighet:-
Beskrivning:RES CHAS MNT 250 OHM 5% 50W