köpa LD1086D2T33TR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 3.3V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | Up to 30V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | 1.3V @ 1.5A |
| Leverantörs Device Package: | D2PAK |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andra namn: | 497-1224-2 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 32 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LD1086D2T33TR |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 1.5A D2PAK |
| Beskrivning: | IC REG LDO 3.3V 1.5A D2PAK |
| Aktuell - utgång: | 1.5A |