köpa LM2735XMY/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 3V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 24V |
| Spänning - Ingång (Min): | 2.7V |
| Spänning - Ingång (Max): | 5.5V |
| Topologi: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Andra namn: | LM2735XMY/NOPBTR LM2735XMYNOPB LM2735XMYTR LM2735XMYTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM2735XMY/NOPB |
| Fungera: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 1.6MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Boost, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive Adjustable 3V 1 Output 2.1A (Switch) 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG MULT CONFIG ADJ 8EMSOP |
| Aktuell - utgång: | 2.1A (Switch) |
| Email: | [email protected] |