köpa LM2903QDGKRQ1 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2 V ~ 30 V, ±1 V ~ 15 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning (Max): | 7mV @ 5V |
| Typ: | Differential |
| Leverantörs Device Package: | 8-VSSOP |
| Serier: | Automotive, AEC-Q100 |
| Utbredningsfördröjning (Max): | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utmatningstyp: | CMOS, MOS, Open-Collector, TTL |
| Andra namn: | 296-40169-2 LM2903QDGKRQ1-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal element: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM2903QDGKRQ1 |
| hysteres: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Comparator Differential CMOS, MOS, Open-Collector, TTL 8-VSSOP |
| Beskrivning: | IC COMPARATOR DIFF DUAL 8VSSOP |
| Nuvarande - Quiescent (Max): | 1mA |
| Ström - Utgång (Typ): | 6mA @ 5V |
| Aktuell - Inmatningsfel (Max): | 250nA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | - |
| Email: | [email protected] |