köpa LM3466MR/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 6V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 70V |
| Spänning - utgång: | - |
| Typ: | Linear |
| Topologi: | - |
| Leverantörs Device Package: | 8-SO PowerPad |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andra namn: | LM3466MRNOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM3466MR/NOPB |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvens: | - |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 1 Output Linear 1.5A (Switch) 8-SO PowerPad |
| mörkläggning: | - |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER LIN 1.5A 8SOPWRPAD |
| Ström - Utgång / kanal: | 1.5A (Switch) |
| tillämpningar: | Lighting |
| Email: | [email protected] |