köpa LM48410SQ/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Class D |
| Leverantörs Device Package: | 24-WQFN (4x4) |
| Serier: | Boomer® |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | 2-Channel (Stereo) |
| Andra namn: | LM48410SQ/NOPBDKR LM48410SQDKR LM48410SQDKR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 2.3W x 2 @ 4 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM48410SQ/NOPB |
| Funktioner: | 3D, Depop, Differential Inputs, PWM, Short-Circuit Protection, Shutdown |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 24-WQFN (4x4) |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO PWR 2.3W STER 24QFN |
| Email: | [email protected] |