köpa LM48821TLX/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2 V ~ 4 V |
|---|---|
| Typ: | Class AB |
| Leverantörs Device Package: | 16-uSMD |
| Serier: | Boomer® |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-WFBGA |
| Utmatningstyp: | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Andra namn: | LM48821TLX LM48821TLX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 93mW x 1 @ 16 Ohm |
| Tillverkarens varunummer: | LM48821TLX/NOPB |
| Funktioner: | Depop, Differential Inputs, I²C, Mute, Shutdown, Volume Control |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC Headphones, 2-Channel (Stereo) Class AB 16-uSMD |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO PWR .093W 16USMD |
| Email: | [email protected] |