köpa LM49350RL/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Class D |
| Leverantörs Device Package: | 36-DSBGA |
| Serier: | Boomer® |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 36-WFBGA, DSBGA |
| Utmatningstyp: | 1-Channel (Mono) with Mono and Stereo Headphones |
| Andra namn: | LM49350RL/NOPBTR LM49350RL/NOPBTR-ND LM49350RLNOPB LM49350RLTR LM49350RLTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 2W x 1 @ 4 Ohm; 69mW x 2 @ 32 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM49350RL/NOPB |
| Funktioner: | 3D, DAC, Depop, I²C, I²S, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) with Mono and Stereo Headphones Class D 36-DSBGA |
| Beskrivning: | IC AUDIO SUBSYSTM 2W D 36DSBGA |
| Email: | [email protected] |