köpa LM49450SQX/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Class D |
| Leverantörs Device Package: | 32-WQFN (5x5) |
| Serier: | Boomer® |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Andra namn: | LM49450SQX LM49450SQX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 2.5W x 2 @ 4 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 17 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM49450SQX/NOPB |
| Funktioner: | 3D, DAC, Depop, I²C, I²S, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class D 32-WQFN (5x5) |
| Beskrivning: | IC AUDIO SUBSYSTEM 2.5W D 32WQFN |
| Email: | [email protected] |