köpa LM5023MM-2/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 7.5 V ~ 45 V |
|---|---|
| Spänning - Starta upp: | 12.8V |
| Spänning - Uppdelning: | - |
| Topologi: | Flyback |
| Leverantörs Device Package: | 8-VSSOP |
| Serier: | - |
| Power (Watts): | - |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utgångsisolering: | Isolated |
| Andra namn: | 296-36477-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM5023MM-2/NOPB |
| Intern strömbrytare: | No |
| Frekvensomkoppling: | 130kHz |
| Felskydd: | Current Limiting, Over Voltage |
| Utvidgad beskrivning: | Converter Offline Flyback Topology 130kHz 8-VSSOP |
| Driftscykel: | - |
| Beskrivning: | IC OFFLINE CTRLR PWM CM 8VSSOP |
| Kontrollfunktioner: | Soft Start |
| Email: | [email protected] |