köpa LM5101CMYX/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 9 V ~ 14 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP-EP |
| Serier: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 990ns, 715ns |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andra namn: | LM5101CMYX LM5101CMYX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal drivrutiner: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM5101CMYX/NOPB |
| Logisk spänning - VIL, VIH: | 2.3V, - |
| Inmatningstyp: | Non-Inverting |
| Högsidans spänning - Max (Bootstrap): | 118V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Utvidgad beskrivning: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-MSOP-EP |
| Driven konfiguration: | Half-Bridge |
| Beskrivning: | IC DVR HALF-BRDG 100V 1A 8-EMSOP |
| Aktuell - Peak Output (Källa, Sink): | 1A, 1A |