köpa LM7372ILD/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 9 V ~ 36 V, ±4.5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 2mV |
| Leverantörs Device Package: | 8-WSON (4x4) |
| Slew Rate: | 3000 V/µs |
| Serier: | VIP™ III |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | - |
| Andra namn: | LM7372ILD LM7372ILD/NOPBTR LM7372ILDTR LM7372ILDTR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LM7372ILD/NOPB |
| Gain Bandwidth Product: | 120MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit 8-WSON (4x4) |
| Beskrivning: | IC OPAMP VFB 120MHZ 8WSON |
| Nuvarande - Tillförsel: | 13mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 260mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 2.7µA |
| Förstärkare Typ: | Voltage Feedback |
| -3db bandbredd: | 220MHz |
| Email: | [email protected] |