köpa LMK01010ISQX/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Typ: | Fanout Buffer (Distribution), Divider |
| Leverantörs Device Package: | 48-WQFN (7x7) |
| Serier: | - |
| Förhållande - Ingång: Utgång: | 1:8 |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Produktion: | LVDS |
| Andra namn: | LMK01010ISQX LMK01010ISQX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LMK01010ISQX/NOPB |
| Inmatning: | Clock |
| Frekvens - Max: | 1.6GHz |
| Utvidgad beskrivning: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider IC 1.6GHz 48-WFQFN Exposed Pad |
| Differential - Ingång: Utgång: | Yes/Yes |
| Beskrivning: | IC CLK BUFFER 1:8 1.6GHZ 48WQFN |
| Email: | [email protected] |