köpa LT1109CZ-5#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 5V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | - |
| Spänning - Ingång (Min): | 3V |
| Spänning - Ingång (Max): | 20V |
| Topologi: | Boost |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | TO-92-3 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Utmatningstyp: | Fixed |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1109CZ-5#PBF |
| Fungera: | Step-Up |
| Frekvensomkoppling: | 120kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 2A (Switch) TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Beskrivning: | IC REG BOOST 5V 2A TO92-3 |
| Aktuell - utgång: | 2A (Switch) |
| Email: | [email protected] |