köpa LT1172HVCQ#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 1.244V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 75V (Switch) |
| Spänning - Ingång (Min): | 3V |
| Spänning - Ingång (Max): | 60V |
| Topologi: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 5-DDPAK |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive or Negative |
| Andra namn: | LT1172HVCQPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 100°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1172HVCQ#PBF |
| Fungera: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 100kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.244V 1 Output 1.25A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Beskrivning: | IC REG MULT CONFG INV ADJ 5DDPAK |
| Aktuell - utgång: | 1.25A (Switch) |
| Email: | [email protected] |