köpa LT1370HVCT7#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 1.245V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 42V (Switch) |
| Spänning - Ingång (Min): | 2.7V |
| Spänning - Ingång (Max): | 30V |
| Topologi: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter, SEPIC |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | TO-220-7 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | TO-220-7 (Formed Leads) |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive or Negative |
| Andra namn: | LT1370HVCT7PBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1370HVCT7#PBF |
| Fungera: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 500kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck, Boost, Cuk, Flyback, Forward Converter, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.245V 1 Output 6A (Switch) TO-220-7 (Formed Leads) |
| Beskrivning: | IC REG MULT CONFIG INV ADJ TO220 |
| Aktuell - utgång: | 6A (Switch) |
| Email: | [email protected] |