köpa LT1620CMS8#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 6mV |
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP |
| Slew Rate: | - |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1620CMS8#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | Current Sense Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-MSOP |
| Beskrivning: | IC OPAMP CURRENT SENSE RRO 8MSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 2.3mA |
| Ström - Utgång / kanal: | - |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 20nA |
| Förstärkare Typ: | Current Sense |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |