köpa LT1716HS5#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.7 V ~ 44 V, ±1.35 V ~ 22 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning (Max): | 1.6mV @ 5V |
| Typ: | General Purpose |
| Leverantörs Device Package: | TSOT-23-5 |
| Serier: | Over-The-Top® |
| Utbredningsfördröjning (Max): | 5.5µs |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Utmatningstyp: | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal element: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1716HS5#TRPBF |
| hysteres: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Comparator General Purpose Push-Pull, Rail-to-Rail TSOT-23-5 |
| Beskrivning: | IC COMP OTT R-R 44V TSOT-23-5 |
| Nuvarande - Quiescent (Max): | 60µA |
| Ström - Utgång (Typ): | 10mA @ 5V |
| Aktuell - Inmatningsfel (Max): | 0.05µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | 110dB CMRR, 110dB PSRR |
| Email: | [email protected] |