köpa LT3070IUFD#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 0.8 V ~ 1.8 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 0.95 V ~ 3 V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | 0.085V @ 5A |
| Leverantörs Device Package: | 28-QFN (4x5) |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | LT3070IUFDPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3070IUFD#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.8 V ~ 1.8 V 5A 28-QFN (4x5) |
| Beskrivning: | IC REG LDO ADJ 5A 28QFN |
| Aktuell - utgång: | 5A |
| Aktuell - Gräns (Min): | 5.1A |
| Email: | [email protected] |