köpa LT3086IT7#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 0.4 V ~ 32 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 1.4 V ~ 40 V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | 0.33V @ 2.1A |
| Leverantörs Device Package: | TO-220-7 |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | TO-220-7 (Formed Leads) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3086IT7#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.4 V ~ 32 V 2.1A TO-220-7 |
| Beskrivning: | IC REG LDO ADJ 2.1A 7-TO-220 |
| Aktuell - utgång: | 2.1A |
| Aktuell - Gräns (Min): | - |
| Email: | [email protected] |