köpa LT3090MPDD#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 0 V ~ -32 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | -1.5 V ~ -36 V |
| Spänning - Dropout (Typisk): | 0.3V @ 600mA |
| Leverantörs Device Package: | 10-DFN (3x3) |
| Serier: | - |
| Regulator Topologi: | Negative Adjustable |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Antal tillsynsmyndigheter: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3090MPDD#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | Linear Voltage Regulator IC Negative Adjustable Output 0 V ~ -32 V 600mA 10-DFN (3x3) |
| Beskrivning: | IC REG LDO NEG ADJ 0.6A 10DFN |
| Aktuell - utgång: | 600mA |
| Aktuell - Gräns (Min): | - |
| Email: | [email protected] |