köpa LT3092ETS8#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - ingång: | 1.2 V ~ 40 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | TSOT-23-8 |
| Serier: | - |
| Sensing Method: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3092ETS8#TRPBF |
| Fungera: | Current Source |
| Utvidgad beskrivning: | Current Source Regulator 200mA TSOT-23-8 |
| Beskrivning: | IC PROG CURRENT SOURCE TSOT23-8 |
| Aktuell - utgång: | 200mA |
| Noggrannhet: | ±1% |
| Email: | [email protected] |