köpa LT3092IDD#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - ingång: | 1.2 V ~ 40 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-DFN (3x3) |
| Serier: | - |
| Sensing Method: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3092IDD#TRPBF |
| Fungera: | Current Source |
| Utvidgad beskrivning: | Current Source Regulator 200mA 8-DFN (3x3) |
| Beskrivning: | IC PROG CURRENT SOURCE 8DFN |
| Aktuell - utgång: | 200mA |
| Noggrannhet: | ±1% |
| Email: | [email protected] |