köpa LT3478IFE#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Min): | 2.8V |
|---|---|
| Spänning - Tillförsel (Max): | 36V |
| Spänning - utgång: | 42V |
| Typ: | DC DC Regulator |
| Topologi: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverantörs Device Package: | 16-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3478IFE#TRPBF |
| Intern strömbrytare: | Yes |
| Frekvens: | 200kHz ~ 2.25MHz |
| Utvidgad beskrivning: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) PWM Dimming 4.5A (Switch) 16-TSSOP-EP |
| mörkläggning: | PWM |
| Beskrivning: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 16TSSOP |
| Ström - Utgång / kanal: | 4.5A (Switch) |
| tillämpningar: | Backlight |
| Email: | [email protected] |