köpa LT3751IUFD#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.75 V ~ 24 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 20-QFN (5x4) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3751IUFD#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | Photoflash Capacitor Charger PMIC 20-QFN (5x4) |
| Beskrivning: | IC CTRLR CAP CHRGR 4.75V 20-QFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 5.5mA |
| tillämpningar: | Photoflash Capacitor Charger |
| Email: | [email protected] |