köpa LTC1045CSW#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - VCCB: | 3 V ~ 15 V |
|---|---|
| Spänning - VCCA: | 4.5 V ~ 15 V |
| Översättartyp: | Voltage Level |
| Leverantörs Device Package: | 20-SOIC |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Utmatningstyp: | Tri-State, Non-Inverted |
| Utgångssignal: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC1045CSW#TRPBF |
| Ingångssignal: | - |
| Funktioner: | Programmable Power/Speed |
| Utvidgad beskrivning: | Voltage Level Translator Unidirectional 1 Circuit 6 Channel 20-SOIC |
| Beskrivning: | IC TRANSLATR/RCVR/DVR HEX 20SOIC |
| Datahastighet: | - |
| Kanaler per krets: | 6 |
| Kanaltyp: | Unidirectional |
| Email: | [email protected] |