köpa LTC1871EMS#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 2.5 V ~ 36 V |
|---|---|
| Topologi: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 10-MSOP |
| Serier: | - |
| Seriella gränssnitt: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utmatningstyp: | Transistor Driver |
| Utgångsfaser: | 1 |
| Utgångskonfiguration: | Positive or Negative |
| Andra namn: | LTC1871EMSPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC1871EMS#PBF |
| Fungera: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 50kHz ~ 1MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Boost, Flyback, SEPIC Regulator Positive or Negative Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 10-MSOP |
| Driftscykel (Max): | 92% |
| Beskrivning: | IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP |
| Kontrollfunktioner: | Enable, Frequency Control |
| Klocksynkronisering: | Yes |
| Email: | [email protected] |