köpa LTC3412EFE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 0.8V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 5V |
| Spänning - Ingång (Min): | 2.625V |
| Spänning - Ingång (Max): | 5.5V |
| Topologi: | Buck, Buck-Boost |
| Synkron Likriktare: | Yes |
| Leverantörs Device Package: | 16-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Andra namn: | LTC3412EFEPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3412EFE#PBF |
| Fungera: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 950kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck, Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.8V 1 Output 2.5A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG BUCK BST ADJ 2.5A 16TSSOP |
| Aktuell - utgång: | 2.5A |
| Email: | [email protected] |