köpa LTC3725IMSE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 7 V ~ 15 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | - |
| Leverantörs Device Package: | 10-MSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3725IMSE#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | Power Supply Controller Secondary-Side Controller 10-MSOP-EP |
| Beskrivning: | IC SECONDARY SIDE CTRLR 10MSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.4mA |
| tillämpningar: | Secondary-Side Controller |
| Email: | [email protected] |