köpa LTC3765IMSE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 7.7 V ~ 14.5 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | - |
| Leverantörs Device Package: | 16-MSOP-EP |
| Serier: | Direct Flux Limit™ |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3765IMSE#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | Power Supply Controller Secondary-Side Controller 16-MSOP-EP |
| Beskrivning: | IC CONTROLLER GATE DR 16MSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 1.7mA |
| tillämpningar: | Secondary-Side Controller |
| Email: | [email protected] |