köpa LTC3876IFE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | Adjustable |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 4.5 V ~ 38 V |
| Leverantörs Device Package: | 38-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal utgångar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3876IFE#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | - Controller, DDR Voltage Regulator IC 2 Output 38-TSSOP-EP |
| Beskrivning: | IC CTLR DC/DC DDR DUAL 38-TSSOP |
| tillämpningar: | Controller, DDR |
| Email: | [email protected] |